Apie įmonę

Ecolux (UAB „Ekoliuks“) – pirmoji privati įmonė Lietuvoje, įkurta 2020 metais Kaune, siekianti teikti ekologinių ūkių sertifikavimo paslaugas. Bendradarbiavimas su ūkininkais ir klestintis ekologinis ūkis yra mūsų pagrindinė vizija.

Siekiame tapti profesionalia ekologinius sertifikatus teikiančia įstaiga, kuri skatina ekologinį ūkininkavimą mūsų šalyje ir užtikrinanti ne tik teisės aktų laikymąsi bet ir sklandų sertifikavimo procesą.

Mūsų tikslas jau 2021 metais sertifikuoti didžiąją dalį Lietuvos ūkių ir įgauti jų pasitikėjimą.
Ekologiniam ūkiui ir jo tiekiamai produkcijai yra keliami aukšti reikalavimai bei kokybės standartai. Ūkininkui, kuris stengiasi pateikti saugų produktą žmogui ir aplinkai, mes norime suteikti geriausias sąlygas, konkurencingą kainą ir palengvinti sertifikavimo procesą pačiu užimčiausiu sezonu.

Mūsų komanda yra didžiausias privalumas. Sėkmingos įmonės kūrimui reikia jų kūrybiškumo ir entuziazmo. Suburti jauni ir motyvuoti darbuotojai, kurie yra tikri savo srities profesionalai, padės ir suteiks paslaugas klientams pagal aukščiausią aptarnavimo lygį.

Kiekvieno ūkininko asmeninis vadybininkas visada palaikys ryšį, informuos ir įsiklausys į iškilusias problemas. Tai žmogus, kuriuo galėsite pasikliauti ne tik dėl geriausių pasiūlymų ir sąlygų, bet ir pagalbos bendradarbiaujant su kitais mūsų įmonės darbuotojais. Asmeninis vadybininkas organizuos ūkių tikrintojų – ekspertų apsilankymus. Pastarieji visada prisitaikys prie jūsų, atvyks jums patogiu metu į bet kurį Lietuvos kampelį!

Esant jaunai ir sparčiai augančiai įmonei mums ypatingai svarbus bendravimas su klientais ir jų įvertinimas, todėl laikomės pagrindinės vertybės – orientavimosi į klientą. Tikimės, kad kiekvienas ūkininkas, kuris sertifikuosis pas mus, sugrįš ir kitą sezoną!